OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co s sebou na ryby

Rybářské vybavení: vlastní nebo vám můžeme zapůjčit sady prutů Shakespeare – celkem 10 kusů pro každý haubot. Pruty budou kompletní – naviják, šňůra, návazce, kačeny, bojky. Pokud budete potřebovat nástražbou rybku, po domluvě zajistíme. Na sumce rukavice či kleště.

Kvalitní rybářské oblečení, boty, sluneční brýle a vše co normálně vozíte na ryby.

Lov sumců

Pruty o minimální zátěži 300g, navijáky s návinem 150m šnury min. o nosnosti 60kg, návazcovou šnůru o nosnosti 100 až 150kg, sumcové vydličky, rolničky nebo hlásiče záběru, podvodní splávky, kačeny 200g a více, průběžná olova (doutníky) 150g a více, jednoháčky a trojháčky na velké sumce (Owner) pevnostní karabiny a obratlíky alespoň na 100 kg, rašlové pytle (děrované pytle na brambory, nebo na cibuli) na kameny k ukotvení bojky, provaz k uvázání bojky.

sumci
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lov kaprů

Pro lov kaprů je potřeba větší olova. Pokud není vyšší průtok vody vystačíte si i 140 gramovým olovem, ale za silnějšího průtoku je potřeba olova kolem 300g. Dále jsou dobré zminované děrované pytle na udržení krmení na lovném místě za zvýšeného průtoku vody.

Rybá������ské povolenky

pokud budete chtít vyřídit na úřadech rybářské povolenky můžeme to udělat za Vás. Stačí napsat jméno, příjmení, email, bydliště, PSČ, místo narození, datum narození a poslat na náš email.

povolenka